Uczenie się przez doświadczenie: praktyczne doradztwo edukacyjno-zawodowe w pracy z koniem

to kolejny projekt wspierający młodzież w wyborach dalszej ścieżki kształcenia i zawodu. Fundacja ZwrotNa we współpracy ze stajnią w Wilczeńcu organizuje spotkania młodzieży z przedstawicielami zawodów, w których koń  jest „figurą”, wokół której koncentruje się ludzka praca.

Więcej

Przedsiębiorczy Ja, czyli już dziś myślę o swojej pracy

jest skierowany do uczniów klas III gimnazjum. Projekt składa się z trzech części realizowanych w każdej szkole: dwóch warsztatów, wizyty studyjnej u lokalnego przedsiębiorcy oraz panelu dyskusyjnego z uczniami szkół ponadgimnazjalnych, absolwentem oraz ekspertem.

Więcej

Wiem umiem robię, czyli ja na rynku pracy

Projekt jest adresowany do uczniów klas II i III XXI Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Warszawie.  Jest połączeniem badania społecznego [opinii], przeprowadzonego przez młodzież w środowisku uczniów własnej szkoły, panelu dyskusyjnego z udziałem młodzieży i specjalistów ds. edukacji i rynku pracy oraz warsztatów tematycznych w udziałem uczniów.

Więcej

Moja szkoła. Moja Przyszłość

Zajęcia adresowane są do uczniów klas III gimnazjum, którzy brali udział w cyklu spotkań  „Co lubię robić, czyli o tym jak rozpoznać swoje kompetencje i wykorzystywać je w przyszłej edukacji i pracy”

Więcej
 

Cel - marzenie z datą realizacji

Spełnienia marzeń! Niech się stanie, to o czym marzysz? Życzę Ci, by spełniło się to, czego pragniesz. To przykłady składanych życzeń. Zapraszamy na zajęciach o marzeniach, podczas których:

Więcej

Co lubię robić?

Co lubię robić, czyli o tym jak rozpoznać swoje kompetencje i wykorzystywać je w przyszłej edukacji i pracy?  To z powodzeniem realizowany od 2011 roku projekt adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych.

Więcej

  

Gimnazjum i co dalej?

Projekt Gimnazjum i co dalej? to cykl warsztatów dla klas II gimnazjum. Celem projektu jest przygotowanie uczniów do aktywnego poszukiwania swojej drogi rozwoju edukacyjno – zawodowego zarówno poprzez refleksję nad tym, jaka powinna być szkoła ponadgimnazjalna, aby spełniała moje indywidualne potrzeby jak również poprzez czerpanie informacji od uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy mają już wybór za sobą oraz z zasobów internetowych.

Więcej

ADRES:
ul. TYNIECKA 46 M. 1
02 – 621 WARSZAWA
Telefon: 535 80 80 15
Mail: fundacja.zwrotna@gmail.com

 

DANE FUNDACJI:
Fundacja ZwrotNa
KRS: 0000483828
NIP: 5213658967
nr REGON: 146953907.